Kullanım Koşulları Anlaşması ve Gizlilik Politikası
Şartlar, Koşullar ve Gizlilik Politikası:
Fantasy FINDR mobil uygulamasını (“Uygulama”) indirerek, bu Şartlar ve Koşullar / Gizlilik Politikasına (bu "Sözleşme") bağlı olmayı kabul etmiş sayılırsınız. İndirme ve App kullanmadan önce bu sözleşmeyi okuyunuz. Bu Sözleşmenin tüm şartlarına uymayı kabul etmiyor ve kabul etmiyorsanız, Uygulamayı hemen kullanmayın ve silmeyin.
1. Uygunluk - SADECE YETİŞKİNLER: Uygulamayı indirerek ve kullanarak, şunları beyan ve taahhüt ediyorsunuz: Yasal olarak tanınmış bir yetişkinsiniz; Uygulamayı kullanmaktan men edilmedin; Herhangi bir devlet kuruluşu ile seks suçlusu olarak kaydolmanız gerekmez; Bu Sözleşmeye girme ve bu Sözleşmenin tüm şartlarına ve koşullarına uyma hakkına, yetkisine ve kapasitesine sahipsiniz; Uygulamanın kullanıcılarını cezbetmek ve / veya aldatmak isteyen bir YİD ve / veya bilgisayar yazılımı değilsiniz.
2. Şartlar ve Koşulların / Gizlilik Politikasının Kabulü: Bu Sözleşme, Uygulamayı kullanmak için kabul etmeniz gereken yasal olarak bağlayıcı şartları belirleyen elektronik bir sözleşmedir. Bu Sözleşme, Uygulamaya özgü özellikleri yöneten ülkeye / ülkeye özgü hükümler ve terimler gibi Uygulamayı indirip kullanıyorsanız, sizin tarafınızdan açıklanan ve kabul edilen terimleri içerir. Uygulamayı indirerek ve kullanarak, bu Sözleşmeyi kabul etmiş ve burada yer alan veya atıfta bulunulan hükümleri, koşulları ve bildirimleri kabul etmiş ve bu Sözleşmenin ve tüm bildirimlerinin size elektronik ortamda verilmesini kabul etmiş sayılırsınız. Bu Anlaşma, Fantasy FINDR LLC (“Şirket”) tarafından periyodik olarak değiştirilebilir, bu tür değişiklikler Uygulama tarafından Şirket'e gönderilmesinden sonra yürürlüğe girebilir. Uygulamayı kullanarak, bu Sözleşmeyi elektronik ortamda almayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu izni geri almak için, Uygulamayı kullanmayı bırakıp derhal silmelisiniz.
3. Kullanıcı Profilleri: Bu kullanıcı uygulamayı aktif olarak kullanmıyorsa ve / veya Uygulamayı telefonundan silmiş olsa bile, bir kullanıcının profili Uygulamada kayıtlı kalabilir. Kullanıcılar, ırkçı resimler / resimler, çıplaklık veya pornografik materyaller, ateşli silahlar / silahlar, uyuşturucu / uyuşturucu kullanma araçları dahil olmak, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, yasadışı, açık ve / veya taciz edici içerik içeren herhangi bir sembolik resim içermemelidir. emojisi (ler).
4. SON KULLANICI LİSANSLAR: I. Mobil Cihaz. Fantasy FINDR kullanmak için, Fantasy FINDR uygulamasıyla uyumlu bir mobil cihaza sahip olmanız gerekir. Fantasy FINDR, LLC, Fantasy FINDR'ın mobil cihazınızla uyumlu olacağını garanti etmemektedir.
II. Ruhsat Verme. Bu Sözleşmenin koşullarına göre, Fantasy FINDR, LLC, yalnızca sizin tarafınızdan veya kiralanan bir mobil cihazda bir hesap için Fantasy FINDR'nin derlenmiş bir kod kopyasını kullanmanız için size münhasır olmayan, devredilemez, iptal edilebilir bir lisans verir. kişisel, ticari olmayan kullanımınız.
A. Kısıtlamalar. Aşağıdakileri yapamazsınız: (i) bu kısıtlamanın yasalarca açıkça yasaklanmadığı durumlar haricinde, fantezi FINDR'yi değiştirmeyin, parçalarına ayırmayın, derlemeyin ya da tersine uygulayın; (ii) Fantasy FINDR'ı herhangi bir üçüncü tarafa kiralamak, ödünç vermek, satmak, alt lisans vermek, dağıtmak veya başka şekilde devretmek veya herhangi bir üçüncü taraf için zaman paylaşımı veya benzeri hizmetler sağlamak amacıyla Fantasy FINDR kullanmak; (iii) Fantasy FINDR'nin herhangi bir kopyasını çıkarmak; (iv) Fantasy FINDR'ın güvenlikle ilgili özelliklerini, Fantasy FINDR yoluyla erişilebilen herhangi bir içeriğin kullanımını veya kopyalanmasını önleyen veya kısıtlayan özellikleri veya Fantasy FINDR kullanımıyla ilgili sınırlamaları zorlayan özellikleri kaldırmak, atlatmak, devre dışı bırakmak, zarar vermek veya başka şekilde müdahale etmek; veya (v) Fantasy FINDR üzerindeki telif hakkı ve diğer mülkiyet hakları bildirimlerini silmek.
B. Yazılım Yükseltmeleri. Fantasy FINDR LLC'nin zaman zaman Fantasy FINDR'nin yükseltilmiş sürümlerini yayınlayabileceğini ve mobil cihazınızda kullandığınız Fantasy FINDR sürümünü otomatik olarak yükseltebileceğini kabul edersiniz. Mobil cihazınızda bu tür otomatik güncellemeleri kabul etmiş sayılırsınız ve bu Anlaşmanın şart ve koşullarının tüm bu güncellemeler için geçerli olacağını kabul edersiniz. Fantasy FINDR LLC'nin bu tür değişiklikler için sizden sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.
C. Açık Kaynak. Fantasy FINDR'ye dahil edilebilecek herhangi bir açık kaynak koduna veya üçüncü taraf koduna gelince, bu tür açık kaynak kodları, söz konusu kodun kullanılmasına izin veren geçerli açık kaynak kodlu veya üçüncü taraf lisansı EULA kapsamındadır. Bu Sözleşmedeki hiçbir şey, bu tür açık kaynaklı yazılımlar için geçerli olan herhangi bir son kullanıcı lisansının şartlarını ve koşullarını geçersiz kılan haklarınızı kısıtlayamaz veya haklarınızı veremez. Özellikle, bu Sözleşmedeki hiçbir şey, GNU Genel Kamu Lisansı koşullarına tabi olan bu tür açık kaynaklı yazılımları kopyalama, değiştirme ve dağıtma hakkınızı kısıtlamaz.
III. Hakları saklıdır. Bu Anlaşma kapsamındaki yukarıda belirtilen lisans hibesi, Fantasy FINDR veya bunların herhangi bir kopyasının satışı değildir ve Fantasy FINDR LLC veya üçüncü taraf ortakları veya tedarikçileri, Fantasy FINDR'ye (ve bunların herhangi bir kopyasına) tüm hak, unvan ve menfaatini elinde tutar. Aşağıdakiler dışında, buradaki hak, görev veya yükümlülüklerin herhangi birini devretme açıkça bu Sözleşmede belirtildiği şekilde geçersizdir. Fantasy FINDR LLC, bu Sözleşme kapsamında açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutar.
IV. Ticari Markalar, Hizmet Markaları ve Logoları. Bu web sitesinin adı Fantasy FINDR LLC'nin hizmet markasıdır. Fantasy FINDR LLC'nin önceden yazılı izni ve izni olmadan bu işaretin kullanılmasına izin verilmez. Tüm hakları Saklıdır.
V. Devlet Son Kullanıcıları. Fantasy FINDR LLC Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti adına satın alınacaksa, aşağıdaki hüküm uygulanır. Fantasy FINDR'nin ABD Hükümeti tarafından kullanımı, çoğaltılması veya ifşa edilmesi, bu Sözleşmede belirtilen ve DFARS 227.7202-1 (a) ve 227.7202-3 (a) (1995), DFARS 252.227-7013 (c) (1995) 'de belirtildiği gibi kısıtlamalara tabidir. ) (1) (ii) (OCT 1988), FAR 12.212 (a) (1995), FAR 52.227-19 veya FAR 52.227-14 (ALT III) uygulanabilir.
VI. İhracat kontrolü. Fantasy FINDR LLC, Amerika Birleşik Devletleri kökenlidir ve Amerika Birleşik Devletleri ihracat yasalarına ve düzenlemelerine tabidir. Fantasy FINDR LLC, belirli ülkelere veya Amerika Birleşik Devletleri'nden ihracat alması yasak olan kişilere veya kuruluşlara ihraç edilemez veya yeniden ihraç edilemez. Ayrıca, Fantasy FINDR LLC, diğer ülkelerin ithalat ve ihracat yasalarına tabi olabilir. Fantasy FINDR LLC ve Fantasy FINDR Yazılımının kullanımıyla ilgili tüm ABD ve yabancı yasalara uymayı kabul edersiniz.
VII. Uygulama Mağazaları. Fantasy FINDR Yazılımının kullanılabilirliğinin, Fantasy FINDR Yazılımını aldığınız üçüncü tarafa, örneğin Android Market, Amazon Mağazası veya Apple uygulama mağazasına (her biri bir "App Store") bağlı olduğunu onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Bu Anlaşmanın sizinle ve Fantasy FINDR LLC arasında olduğunu ve App Store ile olmadığını kabul etmektesiniz. Her App Store, Fantasy FINDR Yazılımını indirmeden önce kabul etmeniz gereken kendi şart ve koşullarına sahip olabilir. Kabul etmeyi kabul edersiniz ve Fantasy FINDR Yazılımını kullanma lisansınız, geçerli App Store'un tüm geçerli şartlarına ve koşullarına uymanız şartına bağlıdır.
5. İHLALLER; Fesih FINDR LLC'NİN FİNANSAL VE ÖZEL TARAFINDAN TÜM HAKLARI SAKLAYACAK VE HİÇBİR KULLANICI ZORUNDA KULLANILAN VEYA HEDEF KABUL EDİLMEMİŞ OLDU . Eğer Fantasy FINDR LLC, bu Sözleşmenin şartlarını ve koşullarını ihlal ettiğinize inandığınıza inanıyorsa, Fantasy FINDR veya Fantasy FINDR ile kullandığınız herhangi bir hesabı veya bunun herhangi bir bölümünü kullanımınıza son verebileceğini ve Hesabınızın veya herhangi bir Kullanıcı Gönderiminin tamamını veya bir kısmını, aşağıda belirtilen indirme ücretinin herhangi bir kısmını geri ödemeden dilediğiniz zaman atın. Fantasy FINDR'ye erişiminizin herhangi bir şekilde sona ermesini veya hesabınıza veya bir kısmına sahip olacağınızı kabul edersiniz. önceden haber vermeksizin yapılabilir ve Fantasy FINDR LLC'nin bu tür bir fesih nedeniyle size veya üçüncü taraflara karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Fantasy FINDR LLC, Fantasy FINDR üzerindeki telif hakkı ihlali faaliyetlerine izin vermez ve Fantasy FINDR'ye erişimi sonlandırma ve tekrarlayan olduğu tespit edilen kişiler tarafından gönderilen tüm içeriği kaldırma hakkını saklı tutar. Fantasy FINDR kullanımınızı sonlandırmanızın gerekçesi olabilecek ve uygun yasa uygulayıcı makamlara sevk edilebilecek herhangi bir hileli, küfürlü veya yasa dışı etkinlik şüpheli. Bu çözümler, Fantasy FINDR'ın yasada veya eşitlikte sahip olabileceği diğer tüm çözümlere ek olarak sunulmaktadır. Bu Anlaşma, siz Uygulamayı kullanırken tam olarak geçerli ve yürürlükte kalacaktır. Herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenden dolayı Uygulamayı silerek kullanımınızı sonlandırabilirsiniz. Hiçbir durumda, Uygulamayı isteğe bağlı olarak silmeniz veya ödemeyi uygulamanızdan vazgeçmeniz ya da Uygulama beklentilerinizi karşılamamanız durumunda ödenen indirme ücretinin herhangi bir kısmının geri ödenmesine hak kazanamazsınız. Şirket, bu Anlaşmayı ihlal ettiğinize inanıyorsa, herhangi bir zamanda herhangi bir zamanda Uygulamayı kullanımınızı feshedebilir veya askıya alabilir. Bu tür bir fesih veya askıya alma durumunda, indirme ücretinin herhangi bir kısmının iade edilme hakkına sahip olmayacaksınız. Şirket, Uygulamayı kullanımınızın sona ermesinin veya askıya alınmasının nedenini ifşa etmek zorunda değildir ve kanunen ifşa edilmesi yasaklanabilir. Uygulamayı kullanımınız herhangi bir sebepten dolayı feshedildikten sonra, bu Sözleşmenin tüm şartları bu feshedilmeye devam eder ve doğası gereği sona ermiş veya tamamen tatmin olmuş herhangi bir terim haricinde, yürürlükte ve yürürlükte kalmaya devam eder.
6. Diğer Kullanıcılarla Etkileşiminiz: DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİMLERİNİZ İÇİN SİZE SORUMLUSUNUZ. ŞİRKETİN KULLANICILARI ÜZERİNE CEZA ARKA PLAN KONTROLÜ VEYA EKRAN ETMEMESİNİ ANLATIN. ŞİRKET, KULLANICI AÇIKLAMALARINI KULLANMAYAN VEYA KULLANICILARININ AÇIKLAMALARINI BELGELENDİRMEYE AİT OLMAYACAKTIR. ŞİRKET, ÜYELERİN YAPILMASI VEYA HERHANGİ BİR C İLE UYUMLULUĞU İLE İLGİLİ HİÇBİR AÇIKLAMA VEYA GARANTİ VERMEMEKTEDİR. Acil veya gelecek üyeler. Şirket herhangi bir kullanıcının davranışından sorumlu değildir. Aşağıdaki Bölüm 10’da ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir şekilde, Şirket, bağlı ortakları veya ortakları, doğrudan, dolaylı, genel, özel, telafi edici, dolaylı ve dolaylı olarak herhangi bir zarar veya ziyandan (doğrudan veya dolaylı olarak) sorumlu tutulamaz. / veya Uygulamaya ilişkin kullanımla bağlantılı olarak sizin veya bir başkasının davranışından kaynaklanan veya bunlarla ilgili olarak, ölüm, bedensel yaralanma, duygusal sıkıntı ve / veya iletişim veya toplantılardan kaynaklanan diğer zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Uygulama aracılığıyla tanıştığınız diğer kullanıcılarla veya kişilerle. Özellikle App ile iletişim kurmaya karar verirseniz veya şahsen buluşmaya karar verirseniz, diğer kullanıcılarla tüm etkileşimlerinizde gerekli önlemleri almayı kabul edersiniz. Şirket'in, Uygulama aracılığıyla tanıştığınız bireylerle nihai uyumluluğunuzla ilgili olarak açık veya zımni hiçbir garanti vermediğini kabul edersiniz. Diğer kullanıcılara finansal bilgilerinizi (örneğin, kredi kartınız veya banka hesap bilgileriniz) vermemelisiniz veya başkalarına para göndermemelisiniz.
7. Üyelerin Ticari Olmayan Kullanımı: Uygulama yalnızca kişisel kullanım içindir. Kullanıcılar, Şirket tarafından teklif edilmeyen herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak veya satmak için reklam yapmak veya herhangi bir kullanıcının rica etmesi veya başkalarının taraflara veya diğer sosyal işlevlere katılmaları için talepte bulunma veya ticari amaçlarla ağ kurma gibi Ticari çabalarla bağlantılı olarak kullanamaz. . Şirket, istenmeyen e-postaları göndermek amacıyla elektronik veya diğer yollarla e-posta adreslerini ve / veya üyelerin telefon numaralarını toplamak da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Uygulamanın yasadışı ve / veya izinsiz kullanımlarına yanıt olarak mevcut her türlü yasal işlemi araştırabilir ve yapabilir. , metinler veya telefon görüşmeleri ve Uygulamaya izinsiz çerçeveleme veya
8. Mülkiyet Hakları: Şirket, Uygulamadaki ve tüm içerik, ticari markalar, ticari isimler, hizmet markaları ve bunlarla ilgili diğer fikri mülkiyet haklarının mülkiyetindeki tüm haklara sahiptir. Uygulama, telif hakkıyla korunan materyalleri, ticari markaları ve Şirketin ve lisans verenlerinin diğer mülkiyet bilgilerini içerir. Herhangi bir telif hakkıyla korunan materyali, ticari markaları, ticari isimleri, hizmet markalarını veya Uygulamada erişilebilen diğer fikri mülkiyet haklarını veya tescilli bilgileri kullanmadan hiçbir türev eser oluşturmaz, değiştiremez, iletemez, herhangi bir türev eser yaratmamayı kabul edersiniz. ilk önce Şirketin önceden yazılı rızasını almak veya bu mülkler Şirkete ait değilse, bu tür fikri mülkiyet veya mülkiyet haklarına sahip olmak. Telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet bildirimleri dahil, herhangi bir içerikte görünen mülkiyet bildirimlerini kaldırmamayı, gizlememeyi veya başka şekilde değiştirmemeyi kabul edersiniz.
9. Kullanıcı İçeriği ve Bilgileri: Kullanıcı İçeriğinin Sorumluluğu. Genel olarak yayınlanmış veya özel olarak iletilmiş olsa da, fotoğraflar veya profil metinleri veya istatistikler dahil olmak üzere Uygulamada yayınladığınız, kaydettiğiniz, görüntülediğiniz veya başka bir şekilde kullanabileceğiniz içerik ve bilgilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Uygulamaya gönderemez veya başka bir kullanıcıya (Uygulamaya açık veya kapalı), rahatsız edici, yanlış, küfürlü, saygısız, tehdit edici, korkutucu, taciz edici, hakaret içeren veya yasa dışı bir materyal veya ihlal eden herhangi bir materyali iletemezsiniz. başka birinin haklarını ihlal ediyor. APP KULLANIMI İÇİN SADECE SORUMLUSUN VE KENDİ RİSKİNİZDE KULLANIN. Bilgilerin Doğruluğu. İndirme sırasında gönderdiğiniz tüm bilgilerin doğru ve doğru olduğunu ve daha sonra yanlış, yanıltıcı veya yanlış olan herhangi bir bilgiyi derhal güncelleyeceğinizi beyan ve garanti edersiniz. Şirketin, Uygulamaya gönderdiğiniz herhangi bir İçeriği izleyebileceğini veya inceleyebileceğini kabul ve kabul etmiş sayılırsınız. Şirket, tamamen veya kısmen, tamamen kendi kararıyla bu Anlaşmayı ihlal ettiği veya Uygulamanın veya Şirketin itibarına zarar verebilecek içeriğini silebilir. Yasaklanmış İçerik. Yasaklanmış İçerik, bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kullanıcı İçeriğini içerir: saygısız, küçük düşürücü, küfürlü, saldırgan, tehdit edici, taciz edici, iltihaplı, yanlış, yanlış, yanlış temsilci, hileli veya yasa dışı. Aşağıdakiler, Uygulamada yasaklanan İçeriğin türünün kısmi bir listesidir: Herhangi bir gruba veya bireye karşı ırkçılığı, bağnazlığı, nefreti veya her türlü fiziksel zararı destekleyen içerik; başka bir kişinin tacizini veya gözünü korkutmayı savunuyor; Uygulamanın diğer kullanıcılarından para talep eder veya başka türlü hakaret etmeyi amaçlar; yanlış veya yanıltıcı olan bilgileri teşvik eder veya hakaret içeren, iftira niteliğinde veya başka türlü sakıncalı olan yasa dışı faaliyetleri veya davranışları teşvik eder; izni olmadan başka birinin fotoğraflarını veya resimlerini içerir; İnsanları cinsel, şiddet içeren ya da diğer yasa dışı bir şekilde sömüren veya yasal olarak tanınan bir yetişkin olarak tanınmayan ya da virüs, saatli bombalar, Truva atları içeren herhangi birinden kişisel bilgi talep eden materyaller sağlar, botları, solucanları veya diğer zararlı veya rahatsız edici kodları, bileşenleri veya cihazları iptal etme; herhangi bir kişiyle veya kuruluşla olan ilişkisini, bağlantısını veya ilişkisini kimliğe almaz veya başka şekilde yanlış beyan eder; normal diyalog akışını kesintiye uğratır, bir ekranın diğer kullanıcıların yazabildiğinden daha hızlı "kaydırmasına" neden olur veya diğer kullanıcıların gerçek zamanlı alışverişlerde bulunma yeteneğini olumsuz yönde etkiler; diğer kullanıcılardan ticari veya yasa dışı amaçlarla kişisel tanımlayıcı bilgiler talep eder veya izni olmadan başka bir kişinin kişisel bilgilerini yayar. Şirket, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, hakaret içeren bir biçimde, Uygulamadan rahatsız edici iletişimi kaldırmak ve bu tür ihlal eden kişilerin uygulamasının kullanımını sonlandırmak veya askıya almak da dahil olmak üzere, bu hükmü ihlal eden kişilere karşı uygun yasal işlem başlatma ve yapma hakkını saklı tutar.
Konum ve Mesafe Bilgisi. Uygulamayı kullandığınızda, cihazınızın işletim sistemi ayarlarını yapılandıramazsanız, cihazınızdaki GPS, Wi-Fi ve / veya hücresel teknoloji ile diğer kullanıcılara (“Mesafe Bilgisi”) olan mesafenizi belirlemek için konumunuzu alırız. konum bilgisi toplamamızı engelle. Bilinen son konumunuz, siz ve diğer kullanıcılar arasındaki mesafe bilgisini hesaplamak amacıyla saklanabilir.
Uzaklık Bilgisi App kullanıcıların Mesafe Bilgilerini paylaşmasına izin vermek için tasarlanmıştır. Sonuç olarak, Uzaklık Bilgisi halka açıktır ve Uygulamadaki diğer kullanıcılar Uzaklık Bilginizi görebilir (bunlardan kaç metre veya metre olduğunuz dahil). Uygulama kullanıcıları, mesafedeki veya belirli bir coğrafi bölgedeki diğer kullanıcıları aramak için Uygulamadaki arama özelliğini kullanabilir. Mesafe Bilgileriniz bu aramalar için kullanılacaktır.
Profil bilgisi. Yaşınız, boyunuz, kilonuz, bedeniniz, etnik kökeniniz, coğrafi konum verileriniz ve App'taki profilinize eklediğiniz veya App'ı kullanarak elde ettiğiniz diğer bilgiler gibi gönüllü olarak sağladığınız bilgileri topluyoruz. Hizmetler.
Paylaşılan Metin, Fotoğraflar, Videolar ve Konum. Uygulama, metin mesajları, fotoğraflar, videolar ve konumunuzu diğer kullanıcılarla paylaşmanıza olanak tanır ve metin mesajlarınızı, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve konumunuzu paylaşmayı tercih ederseniz, söz konusu öğeler ilgili yasalar gereğince sunucularımızda saklanabilir ve saklanabilir .
Ek olarak, bu öğeleri diğer Uygulama kullanıcılarıyla paylaşmayı seçerseniz, bunları sunucularımızdan kaldıramayabilir veya paylaştığınız herhangi biri tarafından kullanılamaz duruma getiremeyebiliriz. Uygulama aracılığıyla kısa mesaj, fotoğraf, video veya konumunuzu göndermek sizin kararınızdır. Bu bilgileri paylaşmayı seçerek, artık bu bilgilerin nasıl kullanılacağını kontrol edemeyeceğinizi ve kamuya açık hale gelebileceğini (işlemleriniz veya bilgileri paylaştığınız başkalarının eylemlerine bağlı olarak) anlamanız gerekir. ). Fantasy FINDR LLC, paylaştığınız bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımından veya yanlış kullanımından sorumlu değildir.
Cihaz tanımlayıcıları Servisimize erişmek için tablet veya telefon gibi bir mobil cihaz kullandığınızda, cihazınıza erişebilir, bunları toplayabilir, izleyebilir, saklayabilir ve / veya uzaktan bir veya daha fazla “cihaz tanımlayıcıya” kaydedebiliriz. Cihaz tanımlayıcılar küçük veri dosyaları veya benzeri şeylerdir. mobil cihazınızı benzersiz şekilde tanımlayan mobil cihazınızda depolanan veya ilgili veri yapıları. Bir cihaz tanımlayıcısı, cihaz donanımıyla bağlantılı olarak depolanan veriler, cihazın işletim sistemi veya başka bir yazılımla bağlantılı olarak depolanan veriler veya Fantasy FINDR tarafından cihaza gönderilen veriler olabilir.
Veri saklama. Hesabınız aktif olduğu sürece bilgileriniz bizimle birlikte tutulur. Bu gibi bilgileri saklamak için herhangi bir yasal zorunluluğa tabi olarak Uygulama Hizmetlerini size ve başkalarına sağlamak için gerekli olduğu sürece bilgileri saklarız. Bununla birlikte, silinen hesaplardan yasalara uymak, dolandırıcılığı önlemek, ücret toplamak, anlaşmazlıkları çözmek, sorunları gidermek, soruşturmalara yardımcı olmak, Şartlar ve Koşulları uygulamak ve yasaların izin verdiği diğer işlemleri yapmak için bilgileri saklayabiliriz. Elimizdeki bilgiler elbette bu Gizlilik Politikasına tabi olacaktır.
10. Yasaklanan Faaliyetler: Şirket, Uygulamayı kötüye kullandıysanız veya Uygulamadan kaynaklanan eylemleri veya iletişimleri de içeren, uygunsuz veya yasadışı olarak gördüğü bir şekilde davrandıysa, Uygulamadan yararlanma ya da feshetme hakkını saklı tutar; Uygulama aracılığıyla tanıştığınız kullanıcıları dahil edin. Aşağıdakiler, Uygulamayı kullanmayla ilgili olarak katılamayacağınız ve kesinlikle yasaklanabileceğiniz eylem türlerinin kısmi bir listesidir. NOT: Sohbet, fotoğraflar (hem genel hem de özel) ve herhangi bir profil bilgisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Uygulamanın herhangi bir özelliğini kullanarak İnsan Kaçakçılığı / Fuhuşuna ilişkin herhangi bir eylemde veya sohbette bulunmayacaksınız; Yasadışı maddelerle ilgili herhangi bir eylemde bulunmak veya sohbet etmek (uyuşturucular dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere); herhangi bir kişiyi veya kurumu taklit etmek; herhangi bir kullanıcıdan para istemek; Bölüm 9 tarafından yasaklanan herhangi bir İçeriği yayınlamak; "takip" ya da ot Herwise bir kişiyi taciz eder; Yapmış olduğunuz beyanların, önceden yazılı onayımız olmadan Şirket tarafından onaylandığını ifade etmek veya ima etmek; Kullanıcılardan, yasa dışı yollardan elde edilen para veya ürünlerin kimliğini, kaynağını veya varış yerini gizlemelerini istemek veya kullanmak; Herhangi bir robot, örümcek, site arama / alma uygulaması veya başka bir manuel veya otomatik cihaz veya işlemi almak, indekslemek, "veri madeni" almak veya herhangi bir şekilde Uygulamanın veya içeriğinin gezinti yapısını veya sunumunu çoğaltmak veya engellemek için kullanmak; İstenmeyen e-postalar veya Uygulama çerçevelemek veya Uygulamaya bağlamak için e-posta adresini veya üyelerin telefon numaralarını elektronik veya başka yollarla toplamak; Uygulamaya veya Uygulamaya bağlı olan sunuculara veya ağlara müdahale etmek veya bunları bozmak; herhangi bir bilgisayar yazılımı veya donanım veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesmek, tahrip etmek veya sınırlandırmak için tasarlanmış yazılım virüsleri veya başka herhangi bir bilgisayar kodu, dosya veya programı içeren herhangi bir e-postayı iletmek; Uygulamaya veya Uygulama aracılığıyla iletilen herhangi bir bilginin kaynağını gizlemek için (veya doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü taraf yazılımı kullanılarak) tanımlayıcıları taklit etmek veya tanımlayıcıları manipüle etmek; Şirketin önceden yazılı izni olmadan, Uygulamanın herhangi bir bölümünü "çerçevelemek" veya "yansıtmak"; herhangi bir kişiyi herhangi bir amaç için başka herhangi bir uygulamaya yönlendirmek için meta etiketleri veya kodu veya Şirkete, Uygulamaya veya herhangi bir ticari markasına, ticari unvanına, hizmet markasına, logosuna veya sloganına sahip olan diğer cihazları kullanmak; Uygulama ya da Uygulama için kullanılan ya da Uygulama için kullanılan herhangi bir bölümünü ya da Uygulama için kullanılan herhangi bir bölümünü değiştirmek, uyarlamak, alt lisans vermek, tercüme etmek, satmak, tersine mühendislik yapmak, deşifre etmek, derini açmak veya başka şekilde parçalarına ayırmak; Uygulama’dan elde edilen herhangi bir içeriği veya bilgiyi, yalnızca bu Anlaşmaya göre kullanımınızla bağlantılı olarak, doğrudan veya dolaylı olarak veya herhangi bir şekilde yayınlamak, kullanmak, iletmek veya dağıtmak.
11. Müşteri Hizmeti: Şirket, müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığıyla yardım ve rehberlik sağlar. Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle (e-posta yoluyla) iletişim kurarken, küfürlü, müstehcen, saygısız, saldırgan, cinsiyetçi, tehdit edici, taciz edici, ırksal olarak rahatsız edici veya başka türlü uygunsuz davranmamayı kabul edersiniz. Siz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz arasındaki e-postalar kalite güvencesi amacıyla kaydedilebilir. Herhangi bir müşteri hizmetleri temsilcisine veya diğer çalışanlara yönelik davranışlarınızın herhangi bir zamanda tehdit edici veya rahatsız edici olduğunu düşünüyorsanız, üyeliğinizi derhal sonlandırma hakkını saklı tutarız ve indirme ücretinin herhangi bir kısmının geri ödenmesine hakkınız olmayacaktır.
12. Servis Değişiklikleri: Şirket, herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, herhangi bir zamanda, önceden veya önceden haber vermeksizin, Uygulamayı (veya herhangi bir bölümünü) değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar. Şirket'in, Uygulamanın herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya durdurulması nedeniyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Uygulamanın bütünlüğünü korumak için, Şirket, kendi takdirine bağlı olarak, belirli IP adreslerinden gelen kullanıcıların Uygulamaya erişimini engelleme hakkını her zaman saklı tutar.
13. Sorumluluk Reddi Beyanları: Şirket'in veya bağlı ortaklıklarının ve üçüncü taraf ortaklarının ne doğrudan ne de dolaylı olarak kişisel yaralanma veya ölüm de dahil olmak üzere herhangi bir zarar veya ziyandan dolayı hiçbir sorumluluk almadığını veya kabul etmeyeceğini kabul edersiniz. Kullanıcılar tarafından veya Uygulama ile ilgili ya da Uygulamada kullanılan ya da kullanılan herhangi bir ekipman ya da programın neden olduğu, Uygulamaya gönderilen ya da Uygulama ile bağlantılı olarak sunulan herhangi bir yanlış ya da yanlış İçeriğin sonucu olduğu iddia edilen; Herhangi bir İçeriği, iletişimi veya kişiselleştirme ayarlarını saklamanın zamanlaması, silinmesi veya kaldırılması, yanlış teslimat veya başarısızlık; çevrimiçi veya çevrimdışı herhangi bir kullanıcının davranışını; herhangi bir kullanıcı iletişimine herhangi bir hata, ihmal veya kusur, kesinti, silme, değiştirme, işletim veya iletimdeki gecikme, hırsızlık veya imha etme veya yetkisiz erişim; veya
herhangi bir telefon şebekesi veya hattının, çevrimiçi çevrimiçi sistemlerin, sunucuların veya sağlayıcıların, bilgisayar donanımlarının, yazılımların, e-postaların veya oyuncuların İnternet'teki teknik problemler veya trafik sıkışıklığı nedeniyle veya bunların herhangi bir Uygulamasında veya birleşimindeki herhangi bir problemi, arızası veya teknik arızası. , İnternet’le bağlantılı olarak ve / veya Uygulama ile bağlantılı olarak materyallerin katılması veya indirilmesiyle ilgili veya bunlarla ilgili veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir kişinin bilgisayarında veya cihazında yaralanma veya hasar dahil. ŞİRKET, UYGULANAN YASA İZİN VERİLEN MAKSİMUM'E UYGUN ŞİRKET, UYGULANMASI GERÇEKLEŞTİRDİĞİ (HERHANGİ BİR HEDEF İLE İLGİLİ, AÇIK VEYA DİĞER HİÇBİR GARANTİ VERMEMİŞTİR. İÇERİĞİ İÇERİĞİ, DAHİL OLMADAN (SINIRSIZ), KATILIMCI AMAÇLI VEYA BİRLİKTE UYGULANMAMIŞTAN HERHANGİ BİR KALİTE, TİCARETLİLİK, UYGUNLUK GARANTİLERİ. ŞİRKET TEMSİL ETMEMEK VEYA UYGULANACAK OLMADAN GARANTİ VERMEMEKTEDİR KESİNTİSİZ VEYA HATASIZ BEDAVA, GÜVENLİ VEYA UYGULAMADA HİÇBİR ZARAR VEYA HATALAR DÜZENLENİR. APP KULLANIMI İLE AŞAĞIDAKİ İNDİRİLEN VEYA DİĞER BİR MALZEME UYGULANACAKTIR CİHAZIN İNDİRİLMESİ VEYA GÖSTERMESİ CİHAZIN SONUÇLARINDAN VEYA HERHANGİ BİR MALZEME İNDİRMESİNDEN SONRA ÇIKARILABİLECEĞİ, CİHAZIN YANLIŞ VEYA KARŞILAŞTIRILMASI. BU SORUMLULUK SINIRLAMASINI KABUL ETMİYORSANIZ, İNDİRMEK VEYA APP İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR MALZEME ALMAK YETKİLİ DEĞİLSİNİZ. Şirket, zaman zaman App’da bulunan üçüncü taraf görüşlerini, tavsiyelerini, beyanlarını, tekliflerini veya diğer üçüncü taraf bilgilerini veya içeriğini yapabilir. Üçüncü tarafların tüm içeriği, ilgili yazarların sorumluluğundadır ve mutlaka güvenilmemelidir. Bu tür üçüncü taraf yazarları bu içerikten tek başına sorumludur. ŞİRKET YAPAMIYOR: (I) APP ÜZERİNE BİR ÜÇÜNCÜ TARAF İÇERİĞİNDEN DOĞRULUK, TAMAM VEYA YARARLIĞINDAN GARANTİ OLMAMASI VEYA (II) KABUL EDİLMEME VEYA GÜVENLİĞİNE ÇIKARMA VEYA GÜVENİLİRLİK APP üzerinde görünen herhangi bir parti. ŞİRKETİN DEVREDE OLMAMASI ŞİRKET VEYA KABUL ETMEMEKTEDİR, UYGULAMADA İLGİLİ BİLGİLER VEYA DİĞER BİR İÇERİKLE İLGİLİ BİLGİLERİNDEN KAYNAKLANAN HİÇBİR ZARAR VEYA SORUMLU OLMAMASI SORUMLU VEYA SORUMLU OLACAKTIR.
Bir önceki paragrafa ve bu Anlaşmanın diğer hükümlerine ek olarak, App’da yayınlanabilecek herhangi bir tavsiye yalnızca bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır ve herhangi bir profesyonel mali, tıbbi, yasal ya da başka bir tavsiyenin yerine geçmek ya da yerine geçmek üzere tasarlanmamıştır. Şirket, Uygulama içinde veya aracılığıyla sunulan veya verilen bilgileri izleyen herhangi bir kişi tarafından herhangi bir muamele, işlem veya etkisi ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekte ve garanti vermemekte ve açık olarak beyan etmemektedir. Özel endişeleriniz veya profesyonel veya tıbbi tavsiye almanız gereken bir durum ortaya çıkarsa, uygun şekilde eğitilmiş ve nitelikli bir uzmana danışmalısınız.
0,14. İndirilenler: Lütfen, uygulamanın Apple App Store, Amazon Mağazası veya Google Play Mağazasından indirilebilir olduğunu unutmayın.
15. Yürürlükteki Yasa: Bu sözleşme, ABD'deki Delaware Eyaleti yasalarına uygun olarak, herhangi bir hukuk çatışması ilkesine etki etmeden yönetilecek ve yorumlanacaktır. Yargı Yetkisi: Bu sözleşmeden veya Şirket ile ilgili olarak ortaya çıkacak ya da bunlarla ilgili olarak herhangi bir yasal işlem veya davada işlem yapılmasının yalnızca Delaware Eyaleti'nin yetkisi olan eyalette ya da federal mahkemelerde yapılmasını kabul edersiniz; Bu tür davaların şahsi yargı yetkisi, bu tür davalarda dava açmak amacıyla. Bu sözleşmedeki hiçbir şey, Şirketin yetkili bir mahkeme mahkemesinde ihtiyati tedbir talebinde bulunmasını engelleyemez. Bizimle herhangi bir anlaşmazlığınız varsa, siz ve Fantasy FINDR LLC, herhangi bir resmi işlem yapmadan önce, bizimle temasa geçeceğinizi, anlaşmazlığın kısa ve yazılı bir açıklamasını yapıp altmış (60) gün geçmesine izin vereceğinizi, hangi Fantasy FINDR LLC, sizinle herhangi bir sorunun dostane çözümüne ulaşmaya çalışacaktır. Siz ve Biz, Federal Tahkim Yasası da dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri federal yasasının ve (federal yasalarla çelişmeyen veya korunmadığı ölçüde) ABD’deki Delaware Eyaleti yasalarının, yasalar çatışması ilkeleri gözetilmeksizin, yürürlükte olacağını kabul edersiniz. Kapalı Anlaşmazlık Önemlidir. Bu tür yasalar ikametiniz veya Uygulamayı kullandığınız yer ne olursa olsun geçerli olacaktır.
Tahkimimiz. Siz ve Biz bu Anlaşmanın ve bölümlerinin her birinin eyaletler arası ticareti içeren bir işlem olduğunu kanıtladığını kabul ediyoruz ve Federal Tahkim Yasası her durumda geçerlidir ve tahkim kurallarının ve tahkim işlemlerinin yorumlanması ve uygulanmasını yönetir. Herhangi bir Kapalı Uyuşmazlık Meselesi, Amerikan Tahkim Derneği (“AAA”) tarafından Tüketici Tahkim Kurallarına uygun olarak (seyahat masraflarını azaltmak için izin verildiğinde masa başı, telefon veya video konferans işlemlerini kullanmak da dahil olmak üzere) uygulanan Tahkim Tahkiminde bireysel olarak belirtilmelidir. Siz ve Hakemlerin, herhangi bir sınıf veya toplu tahkim yürütmeyeceği, bireyler tarafından veya bireyler için taleplerde bulunmayacağı ya da birleştirmeyeceği konusunda hemfikiriz. Siz ve Biz hakemlerin, herhangi bir federal, uluslararası, eyalet veya yerel mahkemeye veya kuruma değil, bu Anlaşmanın yorumlanması, uygulanabilirliği, uygulanabilirliği veya oluşturulmasına ilişkin herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için münhasır bir yetkiye sahip olacağına hemfikir olduğumuzu kabul ediyoruz. veya bu Anlaşmanın herhangi bir kısmı geçersiz veya geçersizdir veya belirli bir iddia tahkimdir. Siz ve Biz hakem tarafından verilen hükmün kararının herhangi bir yetkili mahkeme alanına girilebileceğini kabul ediyoruz.
Hakemin Size veya Bize Verdiği Ödül. Sen bir
İhtiyaç duyulan yardımın 5.000 $ 'ın üzerinde olduğu durumlarda hakemin kararının, hakemin kararı esas aldığı esas bulguları ve sonuçları içereceği konusunda hemfikiriz. Hakem, kabul edilen özsermaye ilkeleri de dahil olmak üzere, tüm taleplerin içeriğine ilgili yasaya göre karar verecek ve kanunla tanınan tüm ayrıcalık iddialarını onurlandıracaktır. Hakem, farklı Kullanıcıları içeren önceki tahkimlerde kararlar ile sınırlandırılmamalı, ancak Uygulamanın aynı kullanıcısını içeren önceki tahkimlerde, geçerli yasaların gerektirdiği ölçüde hükümlerle sınırlandırılmalıdır. Siz ve Biz hakemin ödülünün kesin ve bağlayıcı olacağı konusunda hemfikiriz ve hakem tarafından verilen hükme ilişkin karar, yetkisine sahip herhangi bir mahkemeye girilebilir. SİZ VE YANLIŞ SİZE DOĞRUDAN SİZE DOĞRUDAN SİZİN YASAK VEYA SADECE ÇALIŞMAK İÇİN ARBİTRATÖR'ÜN SADECE ÇALIŞMAYAN BİRLİKTE ÇALIŞMAYAN BİRLİKTE ÇALIŞMAYAN BİRLİKTE YANLIŞ VE SADECE DOĞRU SİZİN İSTEDİĞİNİZ. ÖDÜLLÜ BİR YARDIM DİĞER KULLANICILARI ETKİLEMEZ.
Anlaşmazlık Anlaşmazlık Anlaşmamıza İstisnalar. Tahkim için bu anlaşmanın sadece iki istisnası vardır:
İlk olarak, herhangi bir taraf diğer tarafın herhangi bir şekilde diğer tarafın fikri mülkiyet haklarını ihlal ettiği veya ihlal ettiği konusunda makul bir şekilde inanıyorsa, haklarını ihlal eden taraf, herhangi bir yetkili yargı alanında ihtiyati tedbir veya başka bir geçici yardım talep edebilir .
İkincisi, her bir taraf, bu tür mahkemelerin yargı alanı dahilindeki ihtilaflar veya talepler için küçük talep mahkemesinde yardım arama hakkını saklı tutar.
Tahkim Maliyetini Kim Kabul Ediyor? Siz ve Biz, tüm anlaşma, idare ve hakemlik ücretlerinin ödenmesinin, tahkim kararında aksi belirtilmedikçe, AAA’nın kurallarına tabi olacağını kabul ediyoruz.
Tahkim Anlaşmasında Gelecek Değişiklikler. Bu Sözleşmedeki herhangi bir hükme rağmen, Aksine, Siz ve Biz, bu sözleşmeyi gelecekte tahkim etmek için herhangi bir değişiklik yaparsak, değişiklik yapılmadan önce Fantasy FINDR LLC'ye karşı yasal işlem başlatılan herhangi bir iddia için geçerli olmayacağını kabul ediyoruz. değişikliğin yürürlüğe girme tarihi. Bununla birlikte, değişiklik, Siz ve Fantasy FINDR LLC arasında ortaya çıkmış veya ortaya çıkacak olan tahkim kararını sözleşmeyle yönetilen diğer tüm ihtilaflara veya iddialara uygulanacaktır. Değişiklik şartlarını kabul etmiyorsanız, Hesabınızı ilan veya bildirimin otuz (30) günü içinde kapatabilirsiniz ve değiştirilen şartlar ile sınırlandırılmayacaksınız.
Yasal Anlaşmazlıklar İçin Adli Forum. Siz ve biz başka türlü kabul etmedikçe ve yukarıdakiler hariç olmak üzere, yukarıda belirtmek üzere yapılan anlaşmanın Sizin için ya da belirli bir iddia ya da anlaşmazlık için geçerli olmadığı tespit edilirse, ya da tahkim kararını vermeme kararınız sonucunda, hakem veya mahkeme emri tarafından verilen bir kararın sonucu veya hakemlik için bu sözleşmenin geçerli olmadığı uluslararası bir kullanıcı olduğunuz için, (yasalar tarafından aksi belirtilmedikçe) ortaya çıkmış veya çıkarılan herhangi bir iddianın veya anlaşmazlığın kabul edildiğini kabul edersiniz. Siz ve Fantasy FINDR LLC arasında ortaya çıkan, yalnızca Delaware ABD’de bulunan bir eyalet veya federal mahkemeyle çözülmelidir. Siz ve Fantasy FINDR LLC, bu tür tüm iddiaları veya anlaşmazlıkları çözmek amacıyla Delaware Eyaleti'ndeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisini kabul etmiş sayılırsınız.
TAHMİNİ ÇIKARABİLİRSİNİZ. APP YENİ BİR KULLANICIysanız, BUNLARIN BİR OPT-OUT BİLDİRİMİ E-POSTA GÖREVLENDİRMESİNİ İZNİ BELGELENDİRME SÖZLEŞMESİNİ (“OPT-OUT”) DEĞİŞTİRMEYİ SEÇEBİLİR. OPT-OUT BİLDİRİMİ, BİRİNCİ ZAMAN İÇİN BU SÖZLEŞMENİN KOŞULLARINI KABUL ETMENİZDEN SONRA 30. GÜN GÜNDEN SONRA HİÇBİR SONUÇ ALMAMALIDIR. APP YENİ BİR KULLANICISI DEĞİLSEN, bir ARBİTRASYON DIŞI BİLDİRİMİ SUNMAK İÇİN YENİ ŞARTLARIN POSTA SONRASINDAN otuz (30) GÜN SONRA VAR.
Tahkim Vazgeçme Prosedürü. Ayrılmak için Adınızı, adresinizi (sokak adresi, şehir, eyalet ve posta kodu dahil), hesabınızla ilişkili e-posta adres (lerinizi) ile e-posta yollamalısınız. Geçerli ehliyetinizin değiştirilmemiş dijital görüntüsü:. Bu prosedür, hakemlik yapmak için sözleşmeden vazgeçmenin tek yoludur. Tahkim kararını vermemeniz durumunda, bu Sözleşmenin diğer kısımları ve bu Anlaşmazlıklar Bölümü size uygulanmaya devam edecektir. Bu sözleşmeden ayrılmayı seçmemiz, bizimle sahip olabileceğiniz önceki, diğer veya gelecekteki tahkim anlaşmalarını etkilemez.
BAZI HAKLARINIZDAN FAZLA. BU SÖZLEŞMEYİ KABUL ETMEKTEN, BURADA SINIRSIZ OLABİLİRSİNİZ (i) YUKARIDA BELİRTİLEN BİR MAHKEMEDE OLABİLECEĞİNİZ (DAHA İYİ BİR MAHKEMEDE OLABİLİR) HERHANGİ TEMSİLCİLİK KAPSAM, VEYA BİRLİKTE VE / VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLARA AÇILIŞTAN YASAĞI VE / VEYA İLE İLGİLİ HUKUK DÜZENLENMESİ D (iii) BU SÖZLEŞME ALTINDA HERHANGİ BİR TAHMİN EDİLMEMESİ GEREKENLERDEN JÜRİ'DEN GEÇİCİ BİR DENEME İÇİN.
SINAVLARINIZ İÇİN SINIRLAMALARIN BİLDİRİMİ. SİTE, HİZMETLER VEYA BU KABUL ETMEDENDEN KAYNAKLANAN HİÇBİR DURUM VEYA HUKUKA SÖZLEŞME
İHTİYACINIZ ALANIN VEYA EYLEM ARTIŞLARININ NEDENİ SONRA BİR (1) YILIN DOLDURULMASI GEREKİLDİR.
16. Hesabınızın herhangi bir kaydını tutma yükümlülüğümüz yoktur. Fantasy FINDR LLC, hesabınızla ilgili kolaylık sağlamak için sohbet dahil olmak üzere sakladığınız herhangi bir veri veya bilgiyi Hesabınızın kaydını tutmakla yükümlü değildir. App veri depolama için uygun değildir. Sohbet dahil verilerinizi yedeklemekten yalnızca siz sorumlusunuz.
17. REKLAM: Fantasy FINDR LLC ve lisans sahipleri, İçeriğinizi bitişik reklamları ve diğer bilgileri herkese açık olarak gösterebilir. Bu tür reklamlar için herhangi bir tazminat hakkınız yoktur. Bu tür reklamların şekli, şekli ve kapsamı belirli bir bildirimde bulunulmaksızın değişebilir veya Size Size Sorumluluk Duyarlıyız. Uygulama, reklam yoluyla veya başka bir şekilde (“Üçüncü Taraf Web Siteleri”) diğer web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir. Fantasy FINDR LLC, bu tür bağlantılı sitelere veya diğer bağlantılı sitelerde yer alan veya diğer bağlantılı sitelerde erişilebilir olan bilgi, malzeme, ürün veya hizmetleri onaylamaz. Ayrıca, Fantasy FINDR LLC, bağlantılı siteler üzerinden bulunan veya erişilen bilgiler, materyaller, ürünler veya hizmetler ile ilgili hiçbir açık veya zımni garanti vermez. Bağlantılı sitelerdeki bilgiler, materyaller, ürünler ve hizmetler de dahil olmak üzere bağlantılı sitelere erişim ve kullanım, bağlantılı siteler aracılığıyla mevcut olma riski size aittir. Bu Üçüncü Taraf Web Sitelerini kontrol etmiyoruz ve bu Anlaşma, Fantasy FINDR LLC'nin sahip olmadığı veya kontrol etmediği şirketler veya Fantasy FINDR LLC'nin kullanmadığı veya yönetmediği kişilerin eylemleri için geçerli değildir. Üçüncü Taraf Web Sitelerinde yayınlanan kullanım koşullarını her zaman kontrol etmelisiniz.
Uygulamada veya Uygulama aracılığıyla bulunan reklamverenlerle olan yazışmalarınız veya iş ilişkileriniz veya bunların tanıtımlarına katılımınız yalnızca Siz ve bu reklamveren arasındadır. Fantasy FINDR LLC'nin, bu tür bir işlemin sonucu olarak veya Uygulamada bu tür reklamverenlerin varlığının bir sonucu olarak ortaya çıkan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu veya sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.
Fantasy FINDR LLC dışındaki taraflar, Uygulama aracılığıyla hizmet sağlayabilir veya ürün satabilir. İncelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve bu işletmelerden herhangi birinin tekliflerini veya ürün ve hizmet tekliflerinin içeriğini garanti etmiyoruz. Fantasy FINDR LLC tüm bu ve diğer üçüncü tarafların eylemleri, ürünleri ve içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluk veya yükümlülük üstlenmez. Üçüncü tarafların gizlilik bildirimlerini ve diğer kullanım şartlarını dikkatlice gözden geçirmelisiniz. Uygulamaya bağlanan üçüncü taraf uygulamaları (“Üçüncü Taraf Uygulamaları”) kullanımınızla, Fantasy FINDR LLC'nin geliştirilen ve uygulama protokolü arayüzleri aracılığıyla Kullanıcı İçeriğini Üçüncü Taraf Web Sitelerine veya Üçüncü Taraf Uygulamalarına iletebileceğini kabul ve kabul edersiniz. Bu Üçüncü Taraf Web Siteleri veya Üçüncü Taraf Uygulamaları tarafından korunmaktadır. Fantasy FINDR LLC, Kullanıcı İçeriğinin Uygulamadan Üçüncü Taraf Web Sitelerine veya Üçüncü Taraf Uygulamalarına iletilmesinden veya Kullanıcı İçeriğinin Üçüncü Taraf Web Sitelerinde veya Üçüncü Taraf Uygulamalarında kullanılmasından sorumlu değildir. Üçüncü Taraf Web Sitelerinin veya Üçüncü Taraf Uygulamalarının hizmet şartlarını ve gizlilik politikalarını gözden geçirmelisiniz. Fantasy FINDR LLC, Üçüncü Taraf Sitelerinde veya Üçüncü Taraf Uygulamalarında bulunan veya bunlardan temin edilebilecek hiçbir özellik, içerik veya diğer materyallerden sorumlu değildir ve onaylamaz. Fantasy FINDR LLC, Üçüncü Taraf Sitelerini veya Üçüncü Taraf Uygulamalarını da taramaz, denetlemez veya onaylamaz. Buna göre, Üçüncü Taraf Sitelerine veya Üçüncü Taraf Uygulamalarına erişmeye karar verirseniz, riski size aittir ve Üçüncü Taraf Sitelerini veya Üçüncü Taraf Uygulamalarını kullanmanızın “olduğu gibi” esasına dayalı olduğunu kabul edersiniz. Üçüncü Taraf Siteleri veya Üçüncü Taraf Uygulamalarının eylemlerine ilişkin herhangi bir garanti ve bu Anlaşmanın, Üçüncü Taraf Sitelerini veya Üçüncü Taraf Uygulamalarını kullanımınız için geçerli olmadığını garanti eder.
Fantasy FINDR'nin, Uygulamadaki Kullanıcı İçeriği ve Konum Hesapları'nı Uygulamadaki Kullanıcı Hesapları'na, Uygulama hazırlanmasında üçüncü taraf bilgi kaynakları ve üçüncü taraf uygulamaları ile dahil edebileceğini kabul etmektesiniz.
Geçerlilik Tarihi: 31.03.2019 tarihinden önceki bir kullanıcı veya kullanıcı kabulü.

© 2018 by Fantasy FINDR™ LLC.

All Rights Reserved