Умови використання та Політика конфіденційності
Умови, положення та політика конфіденційності:
Завантажуючи мобільний додаток Fantasy FINDR («додаток»), ви погоджуєтеся з цими Умовами / Політикою конфіденційності (це «Угода»). Після завантаження та перед використанням програми, будь ласка, прочитайте цю угоду. Якщо ви не приймаєте і не погоджуєтеся виконувати всі умови цієї Угоди, не використовуйте та не видаляйте програму негайно.
1. Прийнятність - ТІЛЬКИ ВІДДІЛЕНИХ: Завантажуючи та використовуючи програму, Ви представляєте та гарантуєте, що: Ви є юридично визнаним дорослим; Ви не отримали заборони на використання програми; Ви не зобов'язані реєструватися в якості сексуального злочинця з будь-якою державною установою; Ви маєте право, повноваження та здатність укладати цю Угоду та дотримуватися всіх умов цієї Угоди; Ви не є BOT та / або комп'ютерним програмним забезпеченням з наміром заманити та / або обдурити користувачів програми.
2. Прийняття Умов / Політики конфіденційності: Ця Угода є електронним контрактом, який встановлює юридично обов'язкові умови, які Ви повинні прийняти, щоб скористатися Програмою. Ця Угода включає терміни, розкриті та узгоджені з вами, якщо ви завантажуєте та використовуєте програму, наприклад, умови та терміни, що регулюють конкретні функції програми. Завантажуючи та використовуючи додаток, ви приймаєте цю Угоду та погоджуєтеся з умовами та повідомленнями, що містяться або посилаються в цьому документі, і погоджуєтеся на те, що ця Угода та всі повідомлення, надані вам в електронному вигляді. Ця Угода може бути змінена Fantasy FINDR LLC ("Компанія") періодично, такі зміни будуть ефективними після розміщення компанією на Додатку. Використовуючи програму, ви даєте згоду на отримання цієї Угоди в електронному вигляді. Щоб зняти цю згоду, ви повинні припинити використання й видалити програму негайно.
3. Профілі користувачів: профіль користувача може залишатися в програмі, навіть якщо цей користувач не активно використовує програму та / або видаляє програму з свого телефону. Користувачі не можуть завантажувати будь-яку загальнодоступну фотографію, що містить будь-які незаконні, явні та / або турбуючі вміст, включаючи, але не обмежуючись, расистські зображення / зображення, оголені або порнографічні матеріали, вогнепальну зброю / зброю, наркотики / атрибутики наркотиків, включаючи будь-які символи та / або emoji (s).
4. КІНЦЕВІ ЛІЦЕНЗІЇ КОРИСТУВАЧА: I. Мобільний пристрій. Для використання Fantasy FINDR необхідно мати мобільний пристрій, сумісний з програмою Fantasy FINDR. Fantasy FINDR, LLC не гарантує, що Fantasy FINDR буде сумісна з вашим мобільним пристроєм.
II. Надання ліцензії. Згідно з умовами цієї Угоди, Fantasy FINDR, LLC цим надає вам невиключну, непередавану, відкличну ліцензію на використання скомпільованої кодової версії Fantasy FINDR для одного облікового запису на одному мобільному пристрої, що належить або орендується виключно вами, вашого особистого, некомерційного використання.
A. Обмеження. Ви не маєте права: (i) змінювати, розбирати, декомпілювати або здійснювати зворотний інжиніринг Fantasy FINDR, за винятком випадків, коли таке обмеження прямо заборонено законом; (іі) орендувати, орендувати, кредитувати, перепродати, субліцензувати, розповсюджувати або іншим чином передавати Fantasy FINDR будь-якій третій стороні або використовувати Fantasy FINDR для надання часу або подібних послуг для будь-якої третьої сторони; (ііі) робити будь-які копії Fantasy FINDR; (iv) видаляти, обходити, вимикати, пошкоджувати або іншим чином втручатися в функції, пов'язані з безпекою, у Fantasy FINDR, функції, які запобігають або обмежують використання або копіювання будь-якого вмісту, доступного через Fantasy FINDR, або функції, що забезпечують обмеження на використання Fantasy FINDR; або (v) видаляти повідомлення про авторські права та інші права власності на Fantasy FINDR.
B. Оновлення програмного забезпечення. Ви визнаєте, що Fantasy FINDR LLC може час від часу випускати оновлені версії Fantasy FINDR і може автоматично електронно оновлювати версію Fantasy FINDR, яку ви використовуєте на своєму мобільному пристрої. Ви погоджуєтеся на таке автоматичне оновлення на своєму мобільному пристрої та погоджуєтеся, що умови цієї Угоди застосовуватимуться до всіх таких оновлень. Ви погоджуєтеся, що компанія Fantasy FINDR не несе відповідальності перед Вами за будь-які такі зміни.
C. Відкритий вихідний код. Що стосується будь-якого коду з відкритим вихідним кодом або стороннім кодом, який може бути включений у Fantasy FINDR, такий відкритий вихідний код охоплюється відповідним ліцензійним договором з відкритим вихідним кодом або ліцензією третьої сторони, якщо такі є, що дозволяють використання такого коду. Ніщо в цій Угоді не обмежує ваші права або гарантує права, які витісняють, умови та умови будь-якої застосовної ліцензії на кінцевого користувача для такого програмного забезпечення з відкритим кодом. Зокрема, ніщо в цій Угоді не обмежує ваше право копіювати, змінювати та поширювати таке програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке підпадає під умови Загальної громадської ліцензії GNU.
III. Права захищені. Вищезгадана ліцензія, надана за цією Угодою, не є продажем Fantasy FINDR або будь-якої його копії, а компанія Fantasy FINDR або її партнери або постачальники третьої сторони зберігають усі права, право власності та інтереси у Fantasy FINDR (та будь-яку його копію). Будь - які спроби передати будь - які права, обов'язки чи зобов'язання за цим Договором, крім випадків. \ T прямо передбачені в цій Угоді, є недійсним. Fantasy FINDR LLC зберігає всі права, які прямо не надані за цією Угодою.
IV. Торгові марки, знаки обслуговування та логотипи. Назва цього веб-сайту є знаком обслуговування компанії Fantasy FINDR LLC. Використання цього знаку не допускається, крім попереднього письмового дозволу та дозволу компанії Fantasy FINDR LLC. Всі права захищені.
V. Державні кінцеві користувачі. Якщо компанія Fantasy FINDR LLC придбається від імені уряду Сполучених Штатів, застосовується таке положення. Використання, тиражування або розкриття інформації Fantasy FINDR урядом США підлягає обмеженням, викладеним у цій Угоді та передбаченим у DFARS 227.7202-1 (a) та 227.7202-3 (a) (1995), DFARS 252.227-7013 (c) ) (1) (ii) (OCT 1988), FAR 12.212 (a) (1995), FAR 52.227-19 або FAR 52.227-14 (ALT III).
VI. Контроль експорту. Компанія Fantasy FINDR LLC походить з Сполучених Штатів Америки і підпадає під дію експортних законів і правил США. Фантазія FINDR LLC не може експортуватися або реекспортуватися до певних країн або тих осіб або суб'єктів, яким заборонено отримувати експорт з США. Крім того, компанія Fantasy FINDR LLC може підлягати законам імпорту та експорту інших країн. Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх законів США та закордонних законів, що стосуються використання Fantasy FINDR LLC та програмного забезпечення Fantasy FINDR.
VII. Магазини програм. Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що наявність програмного забезпечення Fantasy FINDR залежить від третьої сторони, з якої ви отримали програмне забезпечення Fantasy FINDR, наприклад, Android Market, магазин Amazon або магазин Apple App Store (кожен, «App Store»). Ви визнаєте, що ця Угода є між вами та компанією Fantasy FINDR LLC, а не з App Store. Кожен App Store може мати свої власні умови та положення, до яких ви повинні погодитися перед завантаженням програми Fantasy FINDR. Ви погоджуєтеся дотримуватися, і ваша ліцензія на використання програмного забезпечення Fantasy FINDR обумовлена ​​вашим дотриманням, усіма відповідними умовами та положеннями відповідного App Store.
5. ПОРУШЕННЯ; ПРИПИНЕННЯ: БУДЬТЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ, ЩО ФАНТАЗІ ФІНДР ТОВ ВІДПОВІДАЄ ВСІ ПРАВА НА МОНІТОРІВ ТА ВІДМОВИТИ БУДЬ-ЯКИЙ ЗМІСТ, ПОВЕРНЕНИЙ ТА ПРИМІТКАМИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮТЬСЯ ДО ВІДДІЛЕНИХ У РОЗДІНАХ 9 І 10 цього Договору . Ви погоджуєтеся, що якщо компанія Fantasy FINDR вірно переконається, що ви порушили будь-які умови цієї Угоди, вона може припинити будь-який обліковий запис, який ви маєте з Fantasy FINDR, або ваше використання Fantasy FINDR або будь-яку його частину, а також видалити та відхилити всі або будь-яку частину вашого облікового запису або будь-якого подання користувача, у будь-який час без повернення будь-якої частини плати за завантаження, як зазначено нижче. може бути здійснено без попереднього повідомлення, і ви погоджуєтеся, що компанія Fantasy FINDR не несе відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за таке припинення. Компанія Fantasy FINDR LLC не надає права на порушення авторських прав на Fantasy FINDR і залишає за собою право припинити доступ до Fantasy FINDR та видалити весь поданий вміст будь-якими особами, які вважаються повторними порушниками. Будь-які підозри на шахрайські, образливі або незаконні дії, які можуть бути підставою для припинення користування Fantasy FINDR, можуть бути передані до відповідних правоохоронних органів. Ці засоби правового захисту доповнюють будь-які інші засоби правового захисту, які Fantasy FINDR може мати за законом або в справедливості. Ця Угода залишатиметься повною мірою чинною, поки Ви використовуєте програму. Ви можете припинити використання в будь-який час, з будь-якої причини, видаливши програму. У жодному разі ви не матимете права на відшкодування будь-якої частини плати за завантаження, яку ви сплачуєте незалежно від того, чи ви видалите додаток добровільно, ви заборонені компанією від використання програми, або програма не відповідає вашим очікуванням. Компанія може припинити або призупинити використання Вами програми в будь-який час без попередження, якщо компанія вважає, що ви порушили цю угоду. Після такого припинення або призупинення ви не будете мати права на відшкодування будь-якої частини плати за завантаження. Компанія не зобов'язана розкривати, і може бути заборонена законом від розкриття, причини припинення або призупинення Вашого використання програми. Після припинення використання Вашої програми з будь-якої причини всі умови цієї Угоди продовжують діяти таким чином і продовжують діяти повною мірою, за винятком будь-яких термінів, які за своїм характером закінчуються або повністю задовольняються.
6. Ваші взаємодії з іншими користувачами: ВИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ВАШІ ВЗАЄМОДІЇ З ДРУГИМИ КОРИСТУВАЧАМИ. Ви розумієте, що КОМПАНІЯ НЕ ПРОВІДАЄ КРИМІНАЛЬНІ ПЕРЕДУМОВІ ВІДПОВІДАЛЬНІ ПЕРЕВІРКИ ВІД КОРИСТУВАЧІВ. КОМПАНІЯ ТАКЖЕ НЕ ЗАПРОШУЄТЬСЯ В ПЕРЕДУМОВИ КІЛЬКОГО КОРИСТУВАЧІВ АБО ВИПАДКУ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ВИКЛАДЕНЬ ЇХ КОРИСТУВАЧ. КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ АБО ВІДПОВІДНІСТЬ ТА ГАРАНТІЇ З ВИКОНАННЯМ ЧЛЕНІВ АБО ЇХ СУМІСНІСТЬ \ t СУЧАСНІ АБО БУДУЩІ ЧЛЕНИ. Компанія не несе відповідальності за поведінку будь-якого користувача. Як зазначено нижче і не обмежуючи розділ 10, Компанія, її філії та її партнери не несуть відповідальності (прямо чи опосередковано) за будь-які збитки або збитки, безпосередні, непрямі, загальні, спеціальні, компенсаційні, непрямі та / або випадкові, що виникають у зв'язку з поведінкою вас або будь-кого іншого у зв'язку з використанням програми, включаючи, але не обмежуючись смертю, тілесними ушкодженнями, емоційними стражданнями та / або будь-якими іншими збитками, спричиненими спілкуванням або зустрічами з іншими користувачами або особами, яких ви зустрічаєте через програму. Ви погоджуєтеся приймати всі необхідні заходи безпеки при всіх взаємодіях з іншими користувачами, особливо якщо ви вирішили спілкуватися з програмою або зустрітися особисто. Ви розумієте, що Компанія не надає жодних гарантій, явних чи неявних, щодо Вашої остаточної сумісності з особами, яких Ви зустрічаєте через Програму. Ви не повинні надавати Вашій фінансовій інформації (наприклад, інформацію про Вашу кредитну картку або банківський рахунок) або пересилати гроші іншим користувачам.
7. Некомерційне використання членами: Програма призначена лише для особистого користування. Користувачі не можуть використовувати Програму у зв'язку з будь-якими комерційними зусиллями, наприклад, рекламою або вимогами будь-якого користувача купувати чи продавати будь-які продукти або послуги, які не пропонуються Компанією, або вимагати від інших відвідувати партії або інші соціальні функції, або створювати мережі для комерційних цілей . Компанія може проводити розслідування та вживати будь-які можливі юридичні дії у відповідь на незаконне та / або несанкціоноване використання програми, включаючи, але не обмежуючись, збір електронних адрес та / або номерів телефонів учасниками електронними або іншими засобами з метою надсилання небажаних листів , тексти або телефонні дзвінки, а також несанкціонований фреймінг або посилання на додаток.
8. Власні права: Компанія володіє та зберігає всі права власності на додаток, а також весь зміст, торгові марки, торгові назви, знаки обслуговування та інші права на інтелектуальну власність, пов'язані з цим. Програма містить матеріали, захищені авторським правом, торгові марки та іншу інформацію про компанію та її ліцензіарів. Ви погоджуєтеся не копіювати, змінювати, передавати, створювати будь-які похідні твори, використовувати або відтворювати будь-яким чином захищений авторським правом матеріал, торгові марки, торгові назви, знаки обслуговування або іншу інтелектуальну власність або приватну інформацію, доступну в додатку, перше отримання попередньої письмової згоди Компанії або, якщо така власність не є власністю Компанії, власником такої інтелектуальної власності або майнових прав. Ви погоджуєтеся не видаляти, приховувати або іншим чином змінювати будь-які повідомлення про власність, що з'являються на будь-якому вмісті, включаючи повідомлення про авторські права, торговельні марки та інші об'єкти інтелектуальної власності.
9. Зміст користувача та інформація: Відповідальність за вміст користувача. Ви несете виключну відповідальність за вміст та інформацію, які ви публікуєте, записуєте, показуєте або іншим чином надаєте в додатку іншим користувачам, включаючи фотографії або текст профілю або статистику, публічно опубліковані або передані приватно. Ви не маєте права публікувати в програмі або передавати будь-якому іншому користувачеві (ні в програмі, ні з нього), будь-які образливі, неточні, образливі, непристойні, загрозливі, залякуючі, переслідувальні, расові образливі або незаконні матеріали, або будь-які матеріали, які порушують або порушує права іншої особи. ВИ САМО ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ВИКОРИСТАННЯ АППАРАТУ ТА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЇЇ НА ВЛАСНОМУ РИЗИКУ. Точність інформації. Ви заявляєте та гарантуєте, що вся інформація, яку ви подаєте після завантаження, є точною та правдивою, і що ви негайно оновлюєте будь-яку інформацію, надану вами, що згодом стане неточною, помилковою або помилковою. Ви розумієте та погоджуєтеся з тим, що Компанія може контролювати або переглядати будь-який Вміст, який ви публікуєте в додатку. Компанія може видалити будь-який вміст, повністю або частково, що на підставі виключного судження Компанії порушує цю Угоду або може завдати шкоди репутації Програми або Компанії. Заборонений вміст. Заборонений вміст включає, без обмежень, вміст користувача, який є: непристойним, наклепницьким, образливим, образливим, загрозливим, турбуючим, запальним, неточним, неправдивим, шахрайським або незаконним. Нижче наводиться неповний перелік видів Контенту, що заборонено на Додатку: Зміст, який сприяє расизму, фанатизму, ненависті або фізичної шкоди будь-якого типу проти будь-якої групи чи особи; виступає за переслідування або залякування іншої особи; звертається до інших користувачів програми або вимагає від неї інших обманів; пропагує інформацію, яка є хибною або вводить в оману, або пропагує незаконні дії або поведінку, яка є наклепницькою, наклепною або іншою неприйнятною; містить фотографії або зображення іншої особи без його дозволу; надає матеріал, який експлуатує людей сексуальним, насильницьким чи іншим незаконним способом, або вимагає особистої інформації від будь-кого, хто не визнається як юридично визнаний дорослий, або містить віруси, часові бомби, троянські коні, анонсботи, черв'яки або інші шкідливі, або руйнівні коди, компоненти або пристрої; втілює або іншим чином спотворює приналежність, зв'язок або асоціацію з будь-якою особою або організацією; порушує нормальний потік діалогу, призводить до того, що екран "прокручується" швидше, ніж інші користувачі можуть вводити, або іншим чином негативно впливає на здатність інших користувачів здійснювати обмін у реальному часі; вимагає від інших користувачів персональну ідентифікаційну інформацію для комерційних або незаконних цілей або розповсюджує особисту інформацію іншої особи без її дозволу. Компанія залишає за собою право, на власний розсуд, розслідувати та вживати відповідних судових позовів проти будь-кого, хто порушує це положення, включаючи вилучення порушника з програми та припинення або призупинення використання програми таких порушників.
Інформація про місцезнаходження та відстань. Під час використання програми ми збиратимемо ваше місцезнаходження, щоб визначити відстань від інших користувачів ("Інформація про відстань") за допомогою технології GPS, Wi-Fi та / або стільникової технології на пристрої, якщо ви не налаштуєте налаштування операційної системи пристрою на запобігти збору інформації про місцезнаходження. Ваше останнє відоме розташування може зберігатися з метою обчислення відстані між вами та іншими користувачами.
Інформація про відстань. Додаток призначений, щоб дозволити користувачам обмінюватися інформацією про відстань. В результаті інформація про відстань є загальнодоступною, а інші користувачі програми можуть бачити інформацію про відстань (включаючи кількість футів або метрів від них). Користувачі програми можуть використовувати функцію пошуку в програмі для пошуку інших користувачів за відстанню або в певній географічній зоні. Для цих пошуків буде використана інформація про відстань.
Інформація про профіль. Ми збираємо інформацію, яку ви добровільно надаєте, такі як ваш вік, ріст, вага, тип тіла, етнічна приналежність, дані географічного розташування та будь-яку іншу інформацію, яку ви додаєте до свого профілю в програмі, або яка генерується за допомогою використання програми Послуги.
Спільний текст, фотографії, відео та місце розташування. Програма дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, фотографіями, відео та місцеположенням з іншими користувачами, а якщо ви вирішите поділитися своїми текстовими повідомленнями, фотографіями, відео та місцем розташування, такі елементи можуть зберігатися та зберігатися на наших серверах відповідно до чинного законодавства .
Крім того, якщо ви вирішите поділитися цими елементами з іншими користувачами програми, ми не зможемо їх видалити з наших серверів або зробити їх недоступними для тих, з ким ви їх поділили. Надсилання текстових повідомлень, фотографій, відео чи вашого місцезнаходження через програму - це ваше рішення. Якщо ви вирішите поділитися цією інформацією, ви повинні зрозуміти, що ви більше не зможете контролювати, як ця інформація використовується, і що вона може стати загальнодоступною (частково залежно від ваших дій або дій інших осіб, з якими ви поділилися інформацією. ). Fantasy FINDR LLC не несе відповідальності за будь-яке використання або зловживання інформацією, яку ви надаєте.
Ідентифікатори пристроїв. Коли ви використовуєте мобільний пристрій, наприклад, планшет або телефон, щоб отримати доступ до нашої служби, ми можемо отримувати доступ, збирати, контролювати, зберігати на вашому пристрої та / або віддалено зберігати один або кілька ідентифікаторів пристрою. структури даних, збережені або пов'язані з вашим мобільним пристроєм, які унікально ідентифікують ваш мобільний пристрій. Ідентифікатором пристрою можуть бути дані, що зберігаються у зв'язку з апаратним забезпеченням пристрою, дані, що зберігаються у зв'язку з операційною системою пристрою або іншим програмним забезпеченням, або дані, надіслані на пристрій компанією Fantasy FINDR.
Збереження даних. Ваша інформація буде зберігатися у нас, доки ваш обліковий запис буде активним. Ми зберігаємо інформацію до тих пір, поки це необхідно для надання Служб додатків вам та іншим, за умови дотримання будь-яких юридичних зобов'язань щодо подальшого збереження такої інформації. Проте ми можемо зберігати інформацію з видалених облікових записів з метою дотримання закону, запобігання шахрайству, збору платежів, вирішення спорів, усунення неполадок, надання допомоги при розслідуванні, дотримання положень та умов та інших дозволених законом дій. Збережена нами інформація буде, звичайно, предметом цієї Політики конфіденційності.
10. Заборонені види діяльності: Компанія залишає за собою право проводити розслідування та / або припиняти використання Вами програми, якщо ви неправомірно користувалися програмою або діяли так, як компанія вважає неприйнятною або незаконною, включаючи дії або повідомлення, що відбуваються поза програмою, але залучати користувачів, яких ви зустрічаєте, за допомогою програми. Нижче наведено частковий перелік видів дій, якими ви не можете брати участь, і які суворо заборонені для використання вами програми. Ви НІ: не будете займатися будь-якими діями чи спілкуванням, пов'язаними з торгівлею людьми / проституцією, за допомогою будь-якої функції програми, включаючи, але не обмежуючись, чат, фотографії (як державні, так і приватні), а також будь-яку інформацію про профіль; брати участь у будь-яких діях або спілкуванні з незаконними речовинами (включаючи, але не обмежуючись ними) наркотики; уособлювати будь-яку фізичну або юридичну особу; вимагати гроші від будь-яких користувачів; розміщувати будь-який вміст, який заборонено розділом 9; "стебло" або від ненавидіти будь-яку людину; висловлювати або мати на увазі, що будь-які заяви, які ви робите, підтверджуються Компанією без нашої попередньої письмової згоди; просити або використовувати користувачів для приховування особи, джерела або призначення будь-яких незаконно отриманих грошей або продуктів; використовувати будь-який робот, павук, додаток для пошуку / вилучення сайту або інший ручний або автоматичний пристрій або процес для отримання, індексування, "даних шахти", або будь-яким чином відтворювати або обходити навігаційну структуру або презентацію програми або її вмісту; збирати адресу електронної пошти або телефонні номери учасників електронними або іншими засобами з метою надсилання небажаної електронної пошти або телефонних дзвінків, що входять до програми; перешкоджати або порушувати програму або сервери або мережі, підключені до програми; електронною поштою або іншим чином передавати будь-який матеріал, який містить віруси програмного забезпечення або будь-який інший комп'ютерний код, файли або програми, призначені для переривання, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного програмного забезпечення або обладнання або телекомунікаційного обладнання; підробляти заголовки або іншим чином маніпулювати ідентифікаторами, щоб замаскувати походження будь-якої інформації, що передається до або через програму (безпосередньо або опосередковано через використання програмного забезпечення третіх сторін); "кадр" або "дзеркало" будь-якої частини програми, без попереднього письмового дозволу Компанії; використовувати мета-теги або код або інші пристрої, що містять будь-які посилання на Компанію, Програму або будь-яку торговельну марку, торговельну назву, знак обслуговування, логотип або слоган Компанії, щоб направити будь-яку особу до будь-якої іншої програми з будь-якою метою; змінювати, адаптувати, субліцензувати, перекладати, продавати, інвертувати, розшифровувати, декомпілювати або іншим чином розбирати будь-яку частину програми або програмного забезпечення, що використовується на або для програми, або примушувати інших робити це; публікувати, використовувати, передавати або розповсюджувати, прямо чи опосередковано, будь-яким способом або в засобах масової інформації будь-який вміст або інформацію, отриману з програми, окрім виключно у зв'язку з використанням вами програми відповідно до цієї Угоди.
11. Обслуговування клієнтів: Компанія надає допомогу та керівництво через своїх представників з обслуговування клієнтів. При спілкуванні з нашими представниками з обслуговування клієнтів (по електронній пошті), ви погоджуєтеся не бути образливим, непристойним, непристойним, образливим, сексуальним, загрозливим, турбуючим, расовим образливим, або не інакше поводитися неналежним чином. Електронні листи між вами та нашими представниками з обслуговування клієнтів можуть бути записані для забезпечення якості. Якщо ми вважаємо, що ваша поведінка по відношенню до будь-якого з наших представників з обслуговування абонентів або інших співробітників є в будь-який час загрозливим або образливим, ми залишаємо за собою право негайно припинити ваше членство, і ви не будете мати права на відшкодування будь-якої частини плати за завантаження.
12. Зміни до послуги: Компанія залишає за собою право в будь-який час змінити або припинити, тимчасово чи постійно, додаток (або будь-яку його частину) з повідомленням або без нього. Ви погоджуєтеся з тим, що Компанія не несе відповідальності перед Вами або до будь-якої третьої сторони за будь-які зміни, призупинення або припинення дії Програми. Щоб захистити цілісність програми, Компанія залишає за собою право в будь-який час на власний розсуд заблокувати користувачам певних IP-адрес доступ до програми.
13. Відмова від відповідальності: Ви визнаєте та погоджуєтеся, що ні Компанія, ні її афілійовані особи та партнери третіх сторін не несуть відповідальності за та не несуть ніякої відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-яку втрату або пошкодження, включаючи тілесні ушкодження або смерть, або стверджується, що це результат будь-якого неправильного або неточного вмісту, розміщеного на додатку або наданого у зв'язку з програмою, незалежно від того, чи спричинені користувачами або будь-яким обладнанням або програмуванням, пов'язаним або використаним у програмі; своєчасність, видалення або видалення, неправильну доставку або неможливість збереження будь-яких параметрів контенту, зв'язку або персоналізації; поведінку будь-якого користувача, будь то онлайн або офлайн; будь-яку помилку, пропуск або дефект, переривання, видалення, зміну, затримку в експлуатації або передачі, крадіжку або знищення або несанкціонований доступ до будь-яких комунікацій користувача; або
будь-які проблеми, відмови або технічні несправності будь-якої телефонної мережі або лінії, комп'ютерні онлайн системи, сервери або провайдери, комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення, відмова електронної пошти або програвачі через технічні проблеми або перевантаження в Інтернеті або в будь-якому додатку або їх комбінації , в тому числі пошкодження або пошкодження користувачів або комп'ютера або пристрою будь-якої іншої особи, пов'язаного з чи в результаті участі або завантаження матеріалів у зв'язку з Інтернетом та / або у зв'язку з програмою. ДО МАКСИМАЛЬНОГО РІШЕННЯ, ВІДПОВІДНО ПРАВОМУ, КОМПАНІЯ ЗАСТОСУЄТЬСЯ ПРИЙНЯТТЯ НА ОСНОВІ "ЯК Є" ТА "НА ПРОДАЖУ" І НЕ ВІДПОВІДАЄ ГАРАНТІЇ, ЯК ВИПАДКУЄТЬСЯ, ВМІСТ, ЩО ВМІСТАЄТЬСЯ), ВКЛЮЧАЮЧИ (БЕЗ ОБМЕЖЕННЯ) БУДЬ-ЯКИХ ЗНАЧЕНИХ ГАРАНТІЙ ЗАДАЧОГО ЯКОСТІ, ПРОДАЖУ, ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ОСОБИСТОЇ МЕТА АБО НЕПРИКОРЕННЯ. КОМПАНІЯ НЕ ПРЕДСТАВЛЯЄ ТА НЕ ВІДПОВІДАЄ, ЩО БУДУТЬ ООН БЕЗКОШТОВНІ, БЕЗПЕЧНІ АБО ТО, ЩО БУДУТЬ ДЕФЕКТИ ТА ПОМИЛКИ НА ПРИКЛАДНІ БУДУТЬ ВИКЛЮЧЕНІ. БУДЬ-ЯКИМ МАТЕРІАЛОМ ЗАВАНТАЖЕНО АБО ІНШЕ ОДЕРЖУЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВИКОРИСТАННЯ APP. ДОСТУП, ЗАВАНТАЖЕННЯ АБО ВІДТВОРЕННЯ АБО ВІДТВОРЕННЯ АБО ПОТРЕБУВАННЯ ТА КОРУПЦІЇ ДАНИХ, ЩО РЕЗУЛЬТАТИ АБО МОЖУТЬ ВІДПОВІДАВАТИСЯ З ЗАВАНТАЖЕННЯ ТАКОГО МАТЕРІАЛУ. ЯКЩО ВИ НЕ ПРИЙМАЄТЕ ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ВИ НЕ ВПРОВАДЖУВАТИ ЗАГРУЗУВАТИ АБО ПОЛУЧАТИ БУДЬ-ЯКИЙ МАТЕРІАЛ ЧЕРЕЗ APP. Час від часу Компанія може робити відгуки, рекомендації, заяви, пропозиції або іншу інформацію або вміст третіх сторін, доступні на Додатку. Весь вміст третіх сторін є обов'язком відповідних авторів і не обов'язково покладатися на нього. Такі автори третьої сторони несуть повну відповідальність за такий вміст. КОМПАНІЯ НЕ: (Я) ГАРАНТУЄ ТОЧНІСТЬ, ПОВНОВАЖНІСТЬ, АБО НЕОБХІДНІСТЬ ЗМІСТУ ТРЕТІЙ СТОРІНКИ НА ПРИКЛАДІ, АБО (II) ПРИЙНЯТИ, ВИКЛЮЧАЄ ТА ПРИЙМАЄ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ТОЧНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ БУДЬ-ЯКИХ ДУМ БУДЬ-ЯКА ПАРТІЯ, ЩО ВІДПОВІДАЄТЬСЯ НА APP. ПІД ЧАС НІЯКІ ОБСТАВИ НЕ ПОВИННІ ДЛЯ КОМПАНІЇ ТА ЙОГО АФІЛІТАЦІВ НЕ ВІДПОВІДІВАТИСЯ, НЕ ВІДПОВІДАЮТЬСЯ ЗА ВІДПОВІДНІСТЬ ТА ІНШИЙ КОНДИТЕР.
На додаток до попереднього пункту та інших положень цієї Угоди, будь-які поради, які можуть бути розміщені на Додатку, призначені виключно для інформаційних та розважальних цілей і не призначені для заміни або заміни будь-яких професійних фінансових, медичних, юридичних або інших порад. Компанія не надає жодних заяв або гарантій і прямо не відмовляється від будь-якої відповідальності щодо будь-якого лікування, дії або впливу на будь-яку особу, що здійснює інформацію, надану або надану в межах або через програму. Якщо у Вас виникають певні побоювання або виникає ситуація, коли Вам потрібні професійні або медичні консультації, Ви повинні проконсультуватися з відповідним навченим та кваліфікованим спеціалістом
.14. Завантаження: Зауважте, що додаток можна завантажити на Apple App Store, магазин Amazon або Google Play Store
15. Відповідний закон: Ця угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства штату Делавер, США, без застосування будь-яких принципів колізійного права. Юрисдикція: Ви погоджуєтеся, що будь-які дії за законом або в справедливості, що випливають з цієї угоди або Компанії, повинні бути подані тільки в державних або федеральних судах, які мають юрисдикцію над державою Делавер, і ви цим погоджуєтесь і подаєте виключно на персональна юрисдикція таких судів для цілей судового розгляду будь-яких таких дій. Ніщо в цій угоді не перешкоджає Компанії звертатися за судовою забороною до суду компетентної юрисдикції. Якщо у Вас виникли спори з нами, ви і компанія Fantasy FINDR LLC погоджуєтеся, що перед будь-якою формальною дією, ви зв'яжетесь з нами за адресою, надайте короткий, письмовий опис суперечки та вашу контактну інформацію та дозвольте пройти шістдесят (60) днів, протягом якого компанія Fantasy FINDR намагатиметься досягти мирного вирішення будь-яких проблем з вами. Ви і Ми погоджуємося, що федеральний закон Сполучених Штатів, у тому числі Федеральний закон про арбітраж, і (в тій мірі, які не суперечать чи виключені федеральним законом) закони штату Делавер, США, без урахування принципів конфлікту законів, регулюватимуть усі Покриті суперечки. Такий закон буде застосовуватися незалежно від вашого місця проживання або місця, де ви використовуєте програму.
Наш арбітраж. Ви і Ми погоджуємося, що ця Угода та кожна її частина є свідченням угоди, що стосується міждержавної торгівлі, і Федеральний закон про арбітраж застосовується у всіх випадках і регулює тлумачення та виконання арбітражних та арбітражних процедур. Будь-яка Покрита Суперечка має бути затверджена індивідуально в обов'язковому арбітражі, керованому Американською Арбітражною Асоціацією ("ААА") відповідно до своїх Правил Споживчого Арбітражу (включаючи використання робочих столів, телефонів або відеоконференцій, де це доречно і дозволяється зменшити витрати на проїзд). Ви і Ми погоджуємося, що арбітр не повинен проводити будь-яку форму класу або колективного арбітражу, а також не приєднуватись або не консолідувати претензії з боку фізичних осіб або для них. Ви і Ми погоджуємося, що арбітр, а не будь-який федеральний, міжнародний, державний або місцевий суд або місцевий орган, не матиме виключних повноважень вирішувати будь-які спори, пов'язані з тлумаченням, застосовністю, примусовим виконанням або формуванням цієї Угоди, включаючи будь-які претензії, що всі або будь-яка частина цієї Угоди є недійсною або недійсною або певна претензія підлягає арбітражу. Ви і Ми погоджуємося, що рішення щодо рішення, винесеного арбітром, може бути внесено до будь-якого суду компетентної юрисдикції.
Нагорода Арбітра Вам або Нам. Ти
Ми погоджуємося, що для питань, які вимагають допомоги, перевищує 5000 доларів, рішення арбітра буде включати важливі висновки та висновки, на яких арбітр засновував рішення. Арбітр буде вирішувати суть всіх вимог відповідно до чинного законодавства, включаючи визнані принципи справедливості, і буде дотримуватися всіх визнаних законом привілеїв. Арбітр не повинен бути пов'язаний рішеннями в попередніх арбітражах, в яких беруть участь різні користувачі, але зв'язаний рішеннями в попередніх арбітражах із залученням одного і того ж користувача програми в межах, передбачених чинним законодавством. Ми з Вами погоджуємося, що рішення арбітра буде остаточним і обов'язковим, а рішення щодо рішення, винесеного арбітром, може бути внесено до будь-якого суду, що має його юрисдикцію. ВИ І МИ ЗГОДНІМ, ЩО АРБІТРАТОР МОЖЕ ВИКЛЮЧИТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (ВКЛЮЧАЮЧИ МОНЕТАРНУ, ВІДПОВІДАЛЬНУ ТА ДЕКЛАРАТОРНУ ПОМИЛКУ) ТІЛЬКИ ДЛЯ ПОКАЗНИКА (S), НА ПРИКЛАДІ \ t ВАШІ ЗАЯВИ. БУДЬ-ЯКИЙ ВИГЛЯД НЕ МОЖУТЬ ВПЛИВ НА ІНШІ КОРИСТУВАЧІ.
Винятки з нашої угоди щодо арбітражних спорів. Є тільки два винятки з цієї угоди для арбітражу:
По-перше, якщо будь-яка зі сторін обґрунтовано вважає, що інша сторона будь-яким чином порушила або погрожувала порушити права інтелектуальної власності іншої сторони, сторона, права якої була порушена, може звернутися до будь-якого суду компетентної юрисдикції із судовою інстанцією або іншим відповідним тимчасовим захистом. .
По-друге, кожна сторона зберігатиме право звертатися за допомогою до суду з дрібних позовів щодо спорів або претензій у межах юрисдикції таких судів.
Хто несе витрати на арбітраж. Ви і Ми погоджуємося, що оплата всіх зборів за подання, адміністрування та арбітраж буде регулюватися правилами ААА, якщо інше не передбачено в цій угоді для арбітражу.
Майбутні зміни до Угоди про арбітраж. Незважаючи на будь-яке положення цієї Угоди на протилежне, Ви і Ми погоджуємося, що якщо ми вносимо будь-які поправки до цієї угоди для арбітражу в майбутньому, то ця поправка не застосовується до будь-якої претензії, яка була подана в судовому процесі проти компанії Fantasy FINDR до дата набрання чинності поправки. Проте, поправка застосовується до всіх інших спорів або претензій, що регулюються угодою до арбітражу, які виникли або можуть виникнути між Вами та Фантазією FINDR LLC. Якщо Ви не згодні з цими зміненими умовами, Ви можете закрити свій рахунок протягом тридцяти (30) днів з моменту надсилання або повідомлення, і Ви не будете зв'язані зміненими умовами.
Судовий форум з правових спорів. Якщо Ви і Ми не домовилися про інше, якщо, за винятком, якщо вищезгадана угода про арбітраж не застосовується до Вас або до конкретної претензії чи спору, або як результат Вашого рішення відмовитися від угоди для арбітражу, внаслідок рішення арбітра або судового наказу, або тому, що ви є міжнародним користувачем, до якого не застосовується ця угода до арбітражу, ви погоджуєтеся (крім випадків, передбачених законом), що будь-які претензії або спори, які виникли або можуть Виникає між Вами та Fantasy ТОВ «ФІНДР» має вирішуватися виключно державним або федеральним судом, розташованим у штаті Делавер США. Ви і Fantasy FINDR LLC погоджуєтеся підкорятися виключній персональній юрисдикції судів, розташованих в межах штату Делавер, з метою судового розгляду всіх таких претензій або спорів.
ВИ МОЖЕ ОПТИВАТИ З АРБІТРАЖ. ЯКЩО ВИ НОВИЙ КОРИСТУВАЧ АПП, ВИ МОЖУТЕ ВИБРАТИ ДОПОВНЮТИ ДОГОВОРУ ДЛЯ АРБІТРАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ (“ОПТ-ВИХІД”) ПО ВІДПОВІДАЛЬНІЙ ПОСИЛАННІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ОПТ-ВИХОДУ НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ ПОСЛІД ДАТИ, ЯКЕ ПРИЙМАЄТЕ УМОВИ ЦЬОГО ДОГОВОРУ ПЕРШИЙ. Якщо ви не є новим користувачем програми, ви маєте до тридцяти (30) днів після публікації нових умов для подання арбітражних повідомлень.
Процедура відмови від арбітражу. Щоб відмовитися, потрібно надіслати своє ім’я, адресу (включаючи адресу, місто, штат і поштовий індекс), адресу електронної пошти, пов’язані з вашими обліковими записами, до яких застосовується виключення, та незмінене цифрове зображення Вашої дійсної водійської ліцензії на:. Ця процедура є єдиним способом вимкнути угоду для арбітражу. Якщо ви відмовитеся від домовленості щодо арбітражу, всі інші частини цієї Угоди та ця секція спорів продовжуватимуть застосовуватися до Вас. Відмова від цієї угоди в арбітражі не впливає на будь-які попередні, інші або майбутні арбітражні угоди, які Ви можете мати з нами.
Ви відмовляєтеся від певних прав. УГОДЖУЮЧИ ДО ЦЕГО УГОДУ, ВИ БУДЬТЕ НЕОБХІДНО ВIДПОВIДАВАТИ ПЕРЕВАГУ, ЩО МОЖЕ БУТИ (i) ДО СУДОВОГО СУДУ (РОЗВ'ЯЗАНО ЗА МАЛИМИ СУДОВИМИ СУДОВАМИ, ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ВИЩЕ), (II) СЛУХАТИ В ПРЕДСТАВНИЦІ БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ ПРЕДСТАВНИК, АБО УЧАСТЬ ЯК ЧЛЕНА КЛАСУ СУДДІВ, В ЛЮБІЙ ЗАСАДІ, АРБІТРАЦІЇ ТА ІНШІ ПРОЦЕДУРИ, ЗАПРОШЕНІ ПРОТИ США ТА / ІЛИ ПОВ'ЯЗАНИХ ТРЕТІЙ СТОРОНИ D (iii) ДО СУДИ НА ЖУРІ, АБО ЯКЩО НЕ ПОТРЕБУЄТЬСЯ АРБІТРАЦІЯ ЗА ЦІМ ДОГОВОРОМ.
СТАТУТ ОБМЕЖЕННЯ ДЛЯ ВАШИХ ЗАЯВ. БЕЗКОШТОВНІСТЬ ВСЯКИХ СТАТУТІВ ТА ЗАКОНУ ДО ПОГЛЯДУ, БУДЬ-ЯКОМУ ЗАЯВУ чи ПРИЧИНА ДІЇ, ВИКЛЮЧЕНІ В ИНФОРМАЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ, ПОСЛУГ, АБО ЦЬОГО
MENT ПОВИНЕН ВІДМОВИТИ В ОДНУ (1) РОКІВ ПІСЛЯ ТАКОЇ ВІДПОВІДНОСТІ ІЛИ ПРИЧИНА ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАВЖДИ.
16. Ми не маємо зобов'язання зберігати будь-який запис Вашого облікового запису. Компанія Fantasy FINDR LLC не зобов'язана зберігати записи Вашого облікового запису або будь-які дані або інформацію, які Ви, можливо, зберегли, включаючи чат, для вашої зручності за допомогою свого облікового запису. Програма не призначена для зберігання даних. Ви несете повну відповідальність за резервне копіювання даних, включаючи чат.
17. РЕКЛАМА: Fantasy FINDR LLC та його ліцензіати можуть публічно показувати рекламу та іншу інформацію, що прилягає до Вашого вмісту. Ви не маєте права на будь-яку компенсацію за таку рекламу. Спосіб, режим і обсяг такої реклами можуть бути змінені без спеціального повідомлення або наша відповідальність перед You.The App може включати посилання на інші веб-сайти або послуги, будь то через рекламу або іншим чином, ("сайти третіх сторін"). Fantasy FINDR LLC не схвалює будь-які такі пов'язані сайти або інформацію, матеріали, продукти або послуги, що містяться на інших пов'язаних сайтах або доступні через інші пов'язані сайти. Крім того, компанія Fantasy FINDR не надає жодних явних або непрямих гарантій щодо інформації, матеріалів, продуктів або послуг, які містяться або доступні через пов'язані сайти. Доступ і використання пов'язаних сайтів, включаючи інформацію, матеріали, продукти та послуги на пов'язаних сайтах або доступні через пов'язані сайти, виключно на ваш власний ризик. Ми не контролюємо ці веб-сайти третіх сторін, і ця Угода не поширюється на компанії, які компанія Fantasy FINDR LLC не володіє або контролює, або на дії людей, які компанія Fantasy FINDR LLC не використовує або керує. Ви завжди повинні перевіряти умови використання, розміщені на веб-сайтах третіх сторін.
Ваша кореспонденція або ділові відносини, або участь у рекламних акціях рекламодавців, знайдених на чи через програму, здійснюються виключно між Вами та рекламодавцем. Ви погоджуєтеся, що компанія Fantasy FINDR не несе відповідальності за будь-які збитки або збитки будь-якого роду, що виникли внаслідок будь-яких подібних операцій або внаслідок присутності таких рекламодавців у програмі.
Сторони, відмінні від Fantasy FINDR LLC, можуть надавати послуги або продавати товари через додаток. Ми не несемо відповідальності за розгляд або оцінку, і ми не гарантуємо надання будь-якого з цих підприємств або зміст їхніх продуктів і послуг. Компанія Fantasy FINDR LLC не несе ніякої відповідальності за дії, продукт і зміст всіх цих і будь-яких інших третіх сторін. Ви повинні уважно ознайомитися з положеннями про конфіденційність третіх сторін та іншими умовами використання. Використовуючи програми сторонніх виробників, які з'єднані з додатком ("Програми третіх сторін"), Ви визнаєте та погоджуєтеся, що Fantasy FINDR LLC може передавати вміст користувача стороннім веб-сайтам або додаткам третіх сторін через розроблені інтерфейси протоколу прикладних програм підтримуються цими веб-сайтами третіх сторін або додатками третіх сторін. Фантазія FINDR LLC не несе відповідальності за передачу вмісту користувача з програми до веб-сайтів третіх сторін або до додатків третіх сторін, а також до використання вмісту користувача на веб-сайтах третіх сторін або програм сторонніх розробників. Ви повинні переглянути умови надання послуг та політику конфіденційності будь-яких веб-сайтів третіх сторін або додатків третіх сторін. Fantasy FINDR LLC не несе відповідальності за та не схвалює будь-які функції, контент або інші матеріали, що містяться на сайтах третіх сторін або додатків третіх сторін. Компанія Fantasy FINDR LLC також не переглядає, не перевіряє або не підтримує сайти третіх сторін або програми сторонніх виробників. Відповідно, якщо Ви вирішили отримувати доступ до сайтів третіх сторін або до додатків третіх сторін, ви робите це на свій власний ризик і погоджуєтеся, що використання сайтів третьої сторони чи програм сторонніх розробників на основі «як є» без будь-які гарантії щодо сайтів третіх сторін або дій додатків третіх сторін, а також, що ця Угода не поширюється на використання Вами будь-яких сайтів третіх сторін або додатків третіх сторін.
Ви визнаєте та погоджуєтеся з тим, що Fantasy FINDR може включати Вашу інформацію про вміст користувача та місце розташування для облікових записів користувачів з програми з джерелами інформації третьої сторони та додатками третіх сторін у забезпеченні програми.
Дата набрання чинності: Чим раніше березень 31,2019, або прийняття користувачем.

© 2018 by Fantasy FINDR™ LLC.

All Rights Reserved